Nová Dacia Duster

SUV PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

SUV pro každou příležitost

Nová Dacia Duster už se nemůže dočkat, až vás bude doprovázet na všech vašich dobrodružstvích
a je považována za ikonické rodinné SUV značky Dacia. 

Multimédia

2 inovativní multimediální systémy

duster-img-1.webp

Media Nav*

Rádio s DAB, GPS navigace, vylepšený systém 4x4 Monitor (ve variantě 4x4). Již nemusíte spouštět oči ze silnice. Můžete mít přístup ke svým informacím na 8” dotykové obrazovce. Zrcadlení chytrého telefonu je k dispozici buď pomocí USB či bezdrátově pomocí Wi-Fi. Nebo využijte Bluetooth® handsfree pro telefonování nebo přehrávání hudby. Díky 6 integrovaným reproduktorům si užijete ještě lepší kvalitu zvuku a ponoříte se do své oblíbené hudby.

duster-img-2.webp

Media Display*

Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu pomocí USB na 8” dotykové obrazovce multimediálního systému Media Display, můžete získat přístup ke svým oblíbeným aplikacím: navigace, telefon, hudba. Od odjezdu až do cíle můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu z 6 integrovaných reproduktorů. Navíc můžete vyzkoušet vylepšený systém 4x4 Monitor (u varianty 4x4) a mnohem více.

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

Vítejte na palubě

Pohodlí v každém terénu

duster-img-3.webp

Velká 8” dotyková obrazovka

Užijte si ještě větší pohodlí. Váš multimediální systém je vybaven 8” dotykovou obrazovkou, která usnadňuje čtení a používání všech důležitých informací. 

duster-img-4.webp

Zvýšená středová konzola

Středová konzola je vybavena držáky nápojů a posuvnou loketní opěrkou, která vám nabídne ještě více úložného prostoru (téměř 1,1 l). Může nabídnout i 2 USB vstupy pro zadní cestující.

duster-img-5.webp

Automatická klimatizace

Při jízdě v jakýchkoliv podmínkách můžete přehledně a pohodlně ovládat teplotu kabině vozu dle potřeby a užít si optimální tepelný komfort!

NOVÝ DUSTER EXTREME

Vystupte z davu s novým vozem Duster Extreme. Toto SUV
nabízí jedinečný styl a je připraveno na dobrodružství.

Asertivní a odvážný design

Duster Extreme odkazuje na přírodu a outdoor skrze doplňky v měděné barvě a detaily s topografickým designem.

a57efc979f.webp

Prvky v měděné barvě v exteriéru…

Detaily v měděné barvy naleznete na střešních modulárních lištách, zrcátkách, předních blatnících nebo zadních dveřích.

53ba4ec369.webp

…a v interiéru.

V měděné barvě je také prošívání sedadel a středové loketní opěrky, detaily kolem výdechů klimatizace nebo kolem řadicí páky.

abfca2bb99.webp

Topografické linie 

Ponořte se do přírody se vzorem přímo inspirovaným topografickými mapami.

8be007d145.webp

Lesklá černá anténa ve tvaru žraločí ploutve

Moderní a stylový detail podtrhující asertivní vzhled výbavy Extreme.

f38f57f7f5.webp

Čalounění s logem Dacia

Snadno udržovatelné čalounění v kombinaci látka / materiáll MicroCloud, který se díky své měkkosti podobá sametu.

5441864f5c.webp

Opěrka potažená materiálem MicroCloud

Vzhled podobný sametu, měkký a příjemný na dotek.

NOVÁ DACIA DUSTER

ikona_zvyhodneni.png

 

 

ÚSPORNÉ LPG ZA CENU BENZÍNU

verze ECO-G 100 (pohon na benzín a LPG) zvýhodnění 15 000 Kč

úsporná technologie na LPG zcela zdarma

S financováním EASY již od 186 Kč za den

pouze 10% akontace

včetně pojištění a Garance Plus zdarma

servisní smlouva Easy Service za dodatečných 10 Kč denně

 

 

NOVÁ DACIA DUSTER

 

 

duster.webp

 

PRAKTICKÝ, KOMFORTNÍ, ÚSPORNÝ VYRAŽTE ZA DOBRODRUŽSTVÍM S NOVOU DACIA DUSTER

POHODLNÁ A PRAKTICKÁ ŘEŠENÍ

Nová Dacia Duster vždy myslí na praktičnost. Odemykání vozu bude snadné díky bezklíčovému přístupu s hands-free kartou, oblíbíte si i startování pomocítlačítka. Dalšími komfortními prvky jsou například vyhřívaná sedadla, automatická klimatizace, elektricky ovládaná okna nebo například tempomat. Nová Dacia Duster vám zpříjemní každou cestu, která vás čeká.

CHYTRÉ SYSTÉMY

Nová Dacia Duster nabízí systém Media NAV, díky kterému máte přístup k funkcím jako je GPS navigace,rádio, média včetně zrcadlení vašeho chytrého telefonu pomocí Android Auto nebo Apple Carplay. Navíc se na 8" displej promítá obraz kamerového systému Multiview, který disponuje přední, zadní a dvěma bočními kamerami s možností přepínání. Chytré systémy zjednoduší každou vaši cestu.

POHON 4×4

Nová Dacia Dusterje k dispozicitaké s pohonem 4×4. Díky větší světlé výšce, robustnímu vzhledu a odolnému podvozku se budete moci vydat kamkoli budete chtít včetně zhoršeného terénu.

ÚSPORA I SPOLEHLIVOST

Vyberte si z nabídky motorů nové Dacia Duster. K dispozici jsou benzínové motorizace včetně automatické převodovky, vznětové motory i úsporné motory na LPG přímo z výroby, se kterými šetříte vaše náklady i životní prostředí. Snadno přepnete mezi jednotlivými palivy pomocí jediného tlačítka. Navíc na jedno natankování ujedete až 1 000 km.

 

 

rozmery_duster.png

duster.png

 

vybavy_duster.png

 

Ceník je platný do 31. 10. 2023. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy či katalogové ceny. Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. platné od 2. 10. 2023.

Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte prosím vždy s prodejcem. Renault Česká republika, a.s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava.

* Reprezentativní příklad Duster Expression TCe 90: cena vozu: 410 500 Kč vč. DPH, výše úvěru: 369 450 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 41 050 Kč (10 % pořizovací ceny), pevná výpůjční úroková sazba: 8,70 %, RPSN: 11,1 %, 1.–47. měsíční splátka úvěru: 4 845,9 Kč, 48. splátka úvěru: 250 405 Kč, 1.–48. měsíční splátka havarijního pojištění a povinného ručení: 782 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 515 703 Kč, délka úvěru: 48 měsíců, nájezd: 15 000 km/rok. Celková měsíční splátka včetně pojištění 5 628 Kč. Denní splátka 186 Kč je vypočtena jako průměrná denní splátka podle vzorce: (měsíční splátka včetně pojištění, tj. 5 628 Kč x 12)/365. Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve).

Dacia Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce

** Pro verze ECO-G 100 platí zvýhodnění 15 000 Kč. Nabídka platí od 2. 10. 2023 do 31. 10. 2023.

Prodáváme vozy značek
×