Pojištění

Havarijní pojištění

Po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy je povinnost mít vozidlo pojištěno, jak ze zákona (povinné ručení), tak mít i uzavřené havarijní pojištění. Havarijní pojištění je součástí splátek leasingu nebo úvěru, takže Vám zaručujeme fixní sazbu pojistného po celou dobu financování.

Na havarijní pojištění nabízíme zvýhodněné sazby od renomovaných pojišťoven jako je UNIQA, Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna, u kterých si jistě vyberete.

Povinné ručení

Po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy je povinnost mít vozidlo pojištěno, jak ze zákona (povinné ručení), tak mít i uzavřené havarijní pojištění. 

Zaručujeme fixní sazbu pojistného po celou dobu financování. U povinného ručení je možná i přefakturace pojistného se zohledněním Vašich bonusů za bezeškodní průběh z předchozího pojištění.

Spolupracujeme s renomovanými pojišťovnami jako je UNIQA, Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna, u kterých si jistě vyberete.

Pojištění schopnosti splácet

Pojištění schopnosti splácet je produkt, kterým si pojistíte Vaši schopnost splácet leasingové/úvěrové splátky i v případě neočekávaných událostí, majících vliv na Vaši finanční situaci. Pojištění schopnosti splácet je nabízeno ve dvou variantách, Pojištění schopnosti splácet BASIC (dlouhodobá pracovní neschopnost, úplná a trvaná invalidita, úmrtí) a Pojištění schopnosti splácet PREMIUM (navíc obsahuje pojištění proti ztrátě zaměstnání).

Pojištění GAP a SUPER KASKO

RCI Financial Services, s.r.o. Vám díky produktům Super Kasko a GAP nabízí plnou pojistnou ochranu, která odstraní všechny Vaše starosti spojené s možností odcizení vozidla, totální škody v případě havárie nebo zničení vozidla živelnou událostí. Jedinečné podmínky těchto pojistných produktů Vám zajistí dostatek finančních prostředků na nákup nového automobilu, tzn. 100% pojistné plnění v prvních 3 letech. Pojištění GAP nabízíme ve dvou verzích jako samostatné pojištění GAP (doplněk k havarijnímu pojištění) nebo jako pojištění Super Kasko.

Pojištění GAP nabízíme ve dvou verzích jako samostatné pojištění GAP (doplněk k havarijnímu pojištění) nebo jako pojištění Super Kasko.

Samostatné pojištění GAP
Po dobu tří let od zakoupení vozidla Vám bude garantováno, že v případě odcizení celého vozidla, nedojde-li k jeho nalezení do 30 dnů od nahlášení policii a v případě škody, u níž by náklady na opravu převýšily časovou (obecnou) cenu vozidla (totální škoda) Vám pojišťovna vyplatí rozdíl mezi pořizovací a obecnou cenou vozidla. Navíc je možné pokrytí i spoluúčasti na havarijním pojištění.  

Pojištění SUPER KASKO
Produkt SUPER KASKO kumuluje vedle složek havarijního pojištění a pojištění GAP i tyto výhody:

 • Pojištění všech skel vozidla zdarma bez spoluúčasti
 • Rozšířená asistence s navíc přidaným produktem přímé likvidace škod, obsahující rovněž možnost zapůjčení náhradního vozidla zdarma, a to v následujícím rozsahu:
  • U zaviněné pojistné události až na 5 dní při přistavení vozidla na místo pojistné události (zachování mobility).
  • U  nezaviněné pojistné události až na 30 dní.

Hlavní novinkou produktu SUPER KASKO je snížená spoluúčast při opravách v tzv. Domovském servisu (dealerství, kde bylo vozidlo prodáno a pojištěno):

 • Spoluúčast 10%,  min. 10.000,-Kč -> při opravě v Domovském servisu = 5%, min. 5.000,- Kč
 • Spoluúčast 5%,  min. 5.000,-Kč -> při opravě v Domovském servisu = 0%, min. 0,- Kč

V případě totální škody a odcizení pak pojišťovna vrátí celou spoluúčast, jestliže klient doloží smlouvu na financování nového vozidla u RCI FS. Nové vozidlo musí být objednáno u stejného dodavatele jako původní a musí být pojištěno u stejné pojišťovny jako vůz předcházející.

Doplňkové pojištění

Do splátek leasingu i úvěru je možno zahrnout také různé formy doplňkového pojištění:

 • pojištění asistence 
 • pojištění čelního skla 
 • pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla 
 • úrazové pojištění osob 
 • pojištění zavazadel

Neváhejte a přijďte objevit novou modelovou řadu vozů Dacia 

Rezervace testovací jízdy Objednávka servisu online Ceníky a brožury Kontakty

Prodáváme vozy značek
×